• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У МОЗ Грузії вважають, що Саакашвілі не потребує лікування за кордоном

Міністр охорони здоров'я Грузії Катерина Тікарадзе вважає, що третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі не потребує продовження лікування за кордоном

У МОЗ Грузії вважають, що Саакашвілі не потребує лікування за кордоном;
У МОЗ Грузії вважають, що Саакашвілі не потребує лікування за кордоном;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання "Грузія.Online", передає "ДС".

Тікарадзе зазначила, що стан здоров'я Міхеїла Саакашвілі до цього часу покращився.

"Стан Міхеїла Саакашвілі задовільний. Я не бачу ніякої необхідності в тому, щоб пацієнт продовжував лікування за кордоном", — заявила міністр.

При цьому вона уточнила, що рекомендації лікарів часто неоднакові, а також є лікарі, які ставлять діагноз, не бачачи пацієнта, і приймають певні рішення.

"У цього пацієнта є кілька лікарів, які керують ним безпосередньо у його ліжка, і для мене набагато компетентнішою буде оцінка тих лікарів, які безпосередньо залучені в цей процес, а не тих, які жодного разу не бачили пацієнта", — вважає глава міністерства.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Ясько поділилася останніми новинами про стан експрезидента: внаслідок тривалого голодування у Саакашвілі пошкоджено внутрішні органи та головний мозок.

Як повідомляла "ДС", член медичної комісії Сандро Ціскарідзе заявив, що стан здоров'я третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі значно покращився, проте є неврологічні розлади, які потрібно лікувати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua