• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У світі набирає популярність вино в жерстяних банках: подробиці

У світі новий тренд — вино, розлите в бляшані банки

Вино в банках
Вино в банках
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації видання Гастрономъ, передає "ДС".

Британська компанія Defy Wine's представила інноваційний продукт для любителів випити на ходу — біле органічне вино в алюмінієвій банці. Представники компанії запевняють, що при розробці новинки керувалися найактуальнішими трендами — відповідальним споживанням, інтересом до правильного харчування, скорочення споживання алкоголю. Поки що вино в банках — досить рідкісний продукт навіть у Європі, але інтерес до нього стрімко зростає.

"Це дуже зручний формат для різних ситуацій. Наприклад, для інтернет-замовлень спиртного, які значно зросли в Великобританії та інших країнах у період пандемії коронавірусу. Банки не б'ються, вони досить легкі, їх легко транспортувати, — це практично ідеальний формат для електронної торгівлі і, безумовно, він буде розвиватися", — йдеться в публікації.

Британська компанія Kiss Of Wine співпрацює з незалежними виноробами по всій Європі щодо розробки декількох видів вин, які будуть продаватися тільки в металевих банках. Кожен сорт — у банці певного кольору і дизайну. Купити таке вино можна буде за підпискою на сайті компанії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua