• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

У Москві журналісти вийшли на акцію протесту: силовики почали "пакувати" їх в автозак (ФОТО)

Російські журналісти в суботу вийшли до будівлі ФСБ на одиночні пікети на знак протесту проти внесення владою ЗМІ та їх працівників до реєстру так званих "іноземних агентів", багатьох учасників акції затримали

Поодинокі пікети в Москві закінчилися затриманнями
Поодинокі пікети в Москві закінчилися затриманнями
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні російської служби BBC, передає "ДС".

У Москві біля будівлі ФСБ на Лубʼянці пройшла серія одиночних пікетів проти визнання ЗМІ і журналістів іноземними агентами. Російські силовики затримали деяких учасників пікету.

Учасники мітингу тримали плакати "Вільна журналістика, а не ось це ось все", "Ми не перестанемо бути журналістами" та інші.

У пікети встали, зокрема, кандидат в депутати Держдуми і колишній член московської ОНК (Громадської спостережної комісії) Марина Литвинович, журналіст "Радіо Свобода" (визнано в Росії іноземним агентом) Антон Сергієнко, ведуча радіостанції "Ехо Москви" Ірина Баблоян, головний редактор студії підкастів "Або, або" Андрій Борзенко, співробітники "Дождя" і "Важливих історій" (напередодні Мінʼюст РФ визнав телеканал і юридичну особу "Важливих історій" Istories fonds іноземними агентами).

Серед затриманих також колишня співробітниця РБК журналіст The Bell Юлія Старостіна і авторка подкасту "Норм" Дарʼя Черкудінова. Їх повели в автозак.

ТАСС пише про мінімум 7 затриманих на Лубʼянці журналістів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua