• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Мюнхенської конференції — новий глава: ним став ексрадник Меркель

Колишнього радника німецького канцлера Ангели Меркель з зовнішньополітичних питань і експосла ФРН в ООН Крістофа Гойсгена обрано новим головою Мюнхенської безпекової конференції.

Гойгсен та Ішингер
Гойгсен та Ішингер / securityconference.org
Реклама на dsnews.ua

Передача повноважень запланована після завершення конференції в лютому 2022 року, яку проведе востаннє її голова з 2008 року Вольфганг Ішингер, передає "ДС" з посиланням на MSC.

Ішингер залишиться головою Опікунської ради.

"Я радий, що знайшов наступника у Крістофі Хойсгені, який після багатьох років як радник із зовнішньої політики у відомстві федерального канцлера, а потім як посол ООН у Нью-Йорку має чудові контакти в усьому світі і цінується як експерт", – сказав він.

Гойсген зі свого боку зауважив, що Ішингер зробив за останні 13 років MSC найважливішим форумом для дебатів у світі з питань зовнішньої політики, політики безпеки та оборони.

Як повідомлялось, Мюнхенська конференція з безпеки проходить щороку в середині лютого в Мюнхені. Вона є визнаною платформою обміну думками, яка збирає лідерів націй, політиків, експертів, бізнесменів і журналістів.

2022 року організатори конференції планують провести її 18-20 лютого фізично. Цього року було організовано кілька дискусій за участі світових лідерів у режимі онлайн.

Нагадаємо, у лютому 2020 року Вольфганга Ішингера, який потрапив у скандал після резонансних рекомендацій Україні, було внесено до "Чистилища" сайту "Миротворець".

У грудні цього року Ішингер заявив, що Захід міг би рекомендувати Україні брати приклад із Фінляндії, яка є членом Європейського Союзу, але не є членом НАТО.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua