• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Норвегії після вакцинації від коронавірусу померло дві людини

Реклама на dsnews.ua

Норвезьке агентство з лікарських засобів та Національний інститут громадського здоров’я отримали інформацію про те, що двоє людей померли через декілька днів після вакцинації від коронавірусу

Відповідне повідомлення надійшло у вівторок, 5 січня, інформує "ДС" із посиланням на телерадіокомпанію NRK.

Норвезьке агентство з лікарських засобів взялося за розслідування того, чи є звʼязок між смертями і вакцинацією. Медичний директор Норвезького агентства з лікарських засобів Штейнар Мадсен, повідомив, що зараз вакциновані найслабші та вразливі особи, які мають серйозні захворювання.

"Тому ймовірно будуть смерті, близькі до часу вакцинації. Потім ми повинні розглянути, чи саме вакцина є причиною смерті, чи це випадковість, що це сталося так швидко після вакцинації" — сказав він.

У норвезьких будинках для людей похилого віку в тиждень помирає близько 400 людей. В якому з таких будинків жили двоє загиблих, не вказується.

Норвезьке агентство з лікарських засобів та Національний інститут охорони здоров’я уважно стежать за тим, чи змінюється смертність після того, як мешканці будинків для людей похилого віку отримують вакцину. Дослідження, на яких базується тимчасове схвалення вакцини, не включають осіб віком старше 85 років.

Разом з тим про смерть "після вакцини від COVID-19" заявили також у Португалії, повідомляє Абзац. Як стало відомо, після вакцинації померла оперативний асистент Інституту онкології, 41-річна Соня Азеведо.

"Новорічну ніч провела з нами, і все пройшло добре. Їй зробили щеплення, але вона ні на що не скаржилася. Я не розумію, що сталося", – розповів батько померлої Абіліо Азеведо.

Жінку знайшли мертвою 1 січня, через два дні після щеплення проти Covid-19.

Як писала "ДС", харківська компанія підтвердила, що подала на реєстрацію в Україні російську вакцину "Супутник-V", яка не пройшла усіх необхідних випробувань.

    Реклама на dsnews.ua