• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В ОБСЄ звернули увагу на прославляння Гітлера на російському ТБ

Українська делегація в Парламентській Асамблеї ОБСЄ звернула увагу представників інших країн на факти прославлення Гітлера відомим російським пропагандистом Володимиром Соловйовим

Реклама на dsnews.ua

У своєму скандальному шоу пропагандист і українофоб стверджував, що Гітлер нібито викликає набагато більше поваги, ніж російський опозиціонер Олексій Навальний, інформує "ДС".

"Відомий російський телеведучий, який раніше вже виступив на підтримку Беніто Муссоліні, минулого тижня на своєму найбільшому в Росії телевізійному шоу також висловився на підтримку Адольфа Гітлера. У своєму шоу він відзначав, що Гітлер викликає набагато більше поваги, ніж Алєксєй Навальний — людина, яку російська влада ледь не вбила. Хіба це — не глузування?" — заявив глава делегації Верховної Ради в ПА ОБСЄ Микита Потураєв.

Нардеп також нагадав, що в складі делегації РФ в ПА ОБСЄ "досі є людина, яка звинувачується в сексуальному домаганні". Очевидно йшлося про депутата Держдуми Леоніда Слуцького, зазначає Укрінформ.

Нагадаємо, 15 лютого в ефірі телеканалу "Росія-1" російський телеведучий-пропагандист Володимир Соловйов порівняв політика Алєксєя Навального з Адольфом Гітлером і нацистським диверсантом Отто Скорцені. Соловйов, однак, зазначив, що Гітлер і Скорцені були "сміливими людьми", а Навальний просто "косить від армії".

Згодом стало відомо, що Латвія заборонила вʼїзд Соловйову після його "компліментів" на адресу нацистів. Втім, в МЗС Росії швидко знайшли виправдання одному зі своїх головних пропагандистів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua