• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

В одному з автономних округів РФ явка на голосуванні за поправки перевищила 100%

Реклама на dsnews.ua

У важкодоступних та віддалених місцях Ямало-Ненецького автономного округу Росії явка на голосуванні за поправки до конституції РФ перевищила 100%

Про це журналістам повідомив голова окружного виборчкому Андрій Гіберт, передає "ДС" з посиланням на Накануне.RU.

Таку активність виборців Гіберт пояснив тим, що проголосувало більше людей, ніж планувалося спочатку, через особливості перевахтівок.

"Керівники підприємств, коли були запити до початку дострокового голосування, давали одну цифру, а зараз з'ясовується, що багато хто не знав, що будуть додатково прилітати вахти", - заявив він.

Повідомляється, що участь у достроковому голосуванні взяли 39 447 громадян, з них 30 633 - працівники ПЕК, корінних жителів - 8 814.

На полудень 1 липня на Ямалі проголосувало 272 389 осіб - це 73,87%.

Відзначимо, що в Росії вже фіксувалася явка на виборах понад 100%. Так, після завершення голосування на виборах до Держдуми РФ у грудні 2011 року на графіках, показаних по телебаченню, з'явилися показники, згідно з якими у Ростовській області проголосувало 146% виборців, які прийшли на вибори, у Воронезькій області - 129%, у Свердловській - 115%.

Пізніше з'явилася реклама, в якій кіт Дональда Трампа, який розмовляє, збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua