• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В одному з автономних округів РФ явка на голосуванні за поправки перевищила 100%

Реклама на dsnews.ua
У важкодоступних та віддалених місцях Ямало-Ненецького автономного округу Росії явка на голосуванні за поправки до Конституції РФ перевищила 100%

Про це журналістам повідомив голова окружного виборчкому Андрій Гіберт, передає "ДС" з посиланням на Накануне.RU.

Таку активність виборців Гіберт пояснив тим, що проголосувало більше людей, ніж планувалося спочатку, з-за особливостей перевахтовок.

"Керівники підприємств, коли запити до початку дострокового голосування, давали одну цифру, а зараз з'ясовується, що багато хто не знали, що будуть додатково прилітати вахти", - заявив він.

Повідомляється, що участь у достроковому голосуванні взяли 39 447 громадян, з них 30 633 - працівники ПЕК, корінних жителів - 8 814.

На полудень 1 липня на Ямалі проголосувало 272 389 людина - це 73,87%.

Відзначимо, що в Росії вже фіксувалася явка на виборах більше 100%. Так, після завершення голосування на виборах до Держдуми РФ у грудні 2011 року на графіках, показаних по телебаченню, з'явилися показники, згідно з якими у Ростовській області проголосувало 146% прийшли на вибори виборців, у Воронезькій області - 129%, у Свердловській - 115%.

Пізніше з'явилася реклама, в якій мовець кіт Дональда Трампа збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua