• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Парагваї парламент одноголосно проголосував за декларацію про засудження окупації Криму Росією

Реклама на dsnews.ua

Національний конгрес Парагваю прийняв декларацію про засудження окупації Росією української автономної республіки Крим

Про це "Укрінформу" повідомили в посольстві України в Аргентинській Республіці, передає "ДС".

«2 грудня ц.р. Палата депутатів Національного конгресу Республіки Парагвай на своїй ювілейній сотій позачергової сесії одноголосно прийняла Декларацію № 577 «Про невизнання триваючої анексії Російською Федерацією суверенної території України, Автономної Республіки Крим, яка незаконно називається «Республіка Крим». Декларація була ініційована в зв'язку з триваючою тимчасовою окупацією Російською Федерацією частини території України, а саме Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, що порушує національний суверенітет, політичну незалежність і територіальну цілісність України», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається в тексті декларації парагвайські депутати, посилаючись на ряд резолюцій ООН (від 27 березня 2014 року щодо територіальної цілісності України, а також резолюцій 73/194 ГА ООН від 17 грудня 2018 року і аналогічної 74/17 ГА ООН від 9 грудня 2019 року щодо проблеми мілітаризації Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів), висловили підтримку незалежності, суверенітету і повагу до територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів. Окремо наголошувалося про невизнання псевдореферендуму, проведеного в АР Крим в лютому 2014 року.

Парагвайські депутати засудили агресію РФ щодо суверенної території України, Автономної Республіки Крим, а також висловили підтримку Україні в пошуку міжнародно-правових шляхів припинення тимчасової російської окупації Криму.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму так званий "Верховний суд" заочно засудив до 19 років позбавлення волі колишнього віцепрем'єра Криму Ленура Іслямова, який є одним з організаторів блокади півострова.

    Реклама на dsnews.ua