• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Пекіні під час підготовки до Олімпіади пропонуватимуть бустерну вакцинацію від COVID-19

Мешканцям столиці Китаю Пекіна, який у лютому 2022 року готується прийняти зимову Олімпіаду, пропонуватимуть бустерну вакцинацію від коронавірусної інфекції

Пекін хоче провести Олімпійські ігри з дотриманням суворих карантинних обмежень
Пекін хоче провести Олімпійські ігри з дотриманням суворих карантинних обмежень
Реклама на dsnews.ua

Додаткові щеплення пропонуватимуть містянам віком від 18 років, які були повністю вакциновані щонайменше півроку тому, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

Пекін хоче провести Олімпійські ігри з дотриманням суворих карантинних обмежень. Відвідувати змагання будуть лише китайські глядачі. Від спортсменів вимагатимуть вакцинацію або проходження 21-денного карантину після прибуття до Китаю.

Організатори іншої міжнародної спортивної події, тенісного турніру Australian Open, вимагатимуть від усіх гравців повної вакцинації. Міністр імміграції Австралії Алекс Хоук заявив, що іноземні гравці матимуть зробити два щеплення.

Чинний чемпіон Australian Open Новак Джокович (Сербія) наразі відмовився розкривати свій вакцинальний статус і сказав, що не впевнений, чи захищатиме свій титул у січні 2022 року.

Двоє інших фаворитів, Даніїл Медведєв (Росія) та Олександр Звєрєв (Німеччина), висловили скептицизм щодо щеплення, їхній статус також невідомий.

Як писала "ДС", Всесвітня організація охорони здоров'я готує програму, яка передбачає закупівлю 1 млрд тестів та ліків для 120 млн пацієнтів із бідних країн до вересня 2022 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua