• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Пентагоні розповіли про підготовку нового траншу військової допомоги Україні

Реклама на dsnews.ua
США готують новий транш військової допомоги Україні в розмірі близько $250 млн

Про це на зустрічі з військовими чиновниками заявив глава міністерства оборони США Марк Еспер, передає "ДС" з посиланням на Голос Америки.

"Скоро ми будемо мати ще один транш, мені здається це близько 250 000 000 доларів. Міністерство оборони США підтримало це в минулий раз, і я думаю, наступного разу теж підтримає. Але ми завжди повинні провести перевірку. Ми завжди стежимо за тим, як ці кошти використовують, і Україна вирішує питання корупції", - сказав міністр.

На запитання модератора, чи впливає на цей процес імпічменту обвинувачення в якому зосереджуються навколо затримки військової допомоги Україні, Марк Еспер відповів негативно.

"Ні, тому що ми виконуємо хорошу роботу, залишаючись поза цього. Я залишаюся поза політикою і хочу тримати Міністерство оборони за її межами".

У той же час Марк Еспер зазначив, що з боку Міноборони США не було затримки допомоги для України, і відомство оцінювало надання летальної зброї Україні, грунтуючись на трьох речах:

"Перше: Наскільки це важливо для України в плані їх здатності протистояти росіянам. Друге: чи достатньо Україна вирішує питання корупції. І третій: наші союзники в регіоні також надають політику безпеки в підтримку України. Відповідь на всі три питання була "так", і ми підтримали надання такої допомоги ".

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп у проекті бюджету на 2021 фінансовий рік запропонував виділити щонайменше $250 млн на допомогу Україні у сфері безпеки і оборони.

    Реклама на dsnews.ua