• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Польщі почнуть вакцинувати від коронавірусу підлітків з 16 років

Медична рада Польщі рекомендувала якомога швидше почати вакцинацію від COVID-19 осіб у віці 16 і 17 років. Однак підлітки зможуть зробити щеплення проти коронавірусу тільки за згодою своїх законних опікунів

Вакцинація
Вакцинація / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Польщі Адам Недзельський, передає "ДС" з посиланням на польське видання Gazeta.

У понеділок, 17 травня, розпочнеться реєстрація на вакцинацію від коронавірусу, а в неділю ввечері на сайті МОЗ зʼявиться спеціальна форма зі згодою для батьків.

За словами глави польського МОЗ, єдиним препаратом, який зможуть прищеплювати підлітків, буде вакцина компанії Pfizer — тому що саме ця компанія вже схвалила застосування свого препарату для молодших вікових груп.

"Після досліджень компанії Pfizer, які підтверджують можливість вакцинації 16-і 17 — річних, ми хочемо найближчим часом зробити можливість вакцинації доступною для цієї молодшої частини нашого суспільства", — повідомив Недзельський.

Міністр також додав, що для вакцинації 16 — і 17-річних потрібна згода їх законного опікуна. Водночас присутність опікуна під час вакцинації більше не буде потрібно — підліток зможе прийти в центр вакцинації самостійно.

Нагадаємо, в Польщі з 4 травня розпочався черговий етап ослаблення карантинних обмежень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua