• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В уряді Британії з'явився спецпредставник з прав ЛГБТ

Прем'єр-міністр Великобританії заснував посаду спеціального представника з питань прав сексуальних меншин і призначив на неї члена палати лордів парламенту Сполученого Королівства лорда Герберта Саут-Даунського

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду Великобританії, передає "ДС".

"Я завжди був надзвичайно гордий тим, що живу в країні, яка є однією з найпрогресивніших і ліберальних в питанні прав ЛГБТ. Можливість любити того, кого хочеться, — це ключова британська цінність і важливий елемент будь-якої демократії", — підкреслив прем'єр-міністр Борис Джонсон.

Нік Герберт буде займатися захистом прав ЛГБТ-спільноти як в країні, так і за її межами. Лорд буде одним з організаторів міжнародної конференції "Бути собою — це безпечно", проведення якої заплановано в Лондоні у 2022 році.

"Я прихильний справі просування прав ЛГБТ у всьому світі, і я з нетерпінням чекаю продовження цього в моїй ролі спеціального представника прем'єр-міністра і голови Глобальної конференції ЛГБТ. У той час, коли COVID розлучив багатьох з нас, конференція дає реальний шанс об'єднати людей і назавжди змінити ситуацію", — сказав лорд.

Нік Герберт був членом палати громад від Консервативної партії з 2005 по 2019 рік. У 2020 році йому присвоїли титул барона Саут-Даунського, після чого Герберт став довічним членом палати лордів. У 2009 році він зареєстрував відносини з адвокатом Джейсоном Ідсом.

Як повідомляла "ДС", раніше Папа Римський Франциск під час зустрічі з батьками ЛГБТ-підлітків висловився на підтримку представників сексуальних меншин, сказавши, що "Бог любить всіх дітей своїх".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua