• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У РФ батюшка звинуватив Путіна у створенні "фашистського концтабору Сатани" і поплатився

Реклама на dsnews.ua
Схиигумен Сергій з Уралу звинуватив президента РФ Володимира Путіна у створенні "фашистського концтабору Сатани"

Відповідне відео було опубліковано на YouTube і у соцмережі ВКонтакте, передає "ДС" з посиланням на TJ.

У ролику священнослужитель розкритикував Володимира Путіна за те, що той "підписав всі документи, які стосуються ідентифікації особистості, біометрії, добровільної згоди на обробку персональних даних". На думку проповідника, росіяни з-за цих нововведень потраплять в залежне стан.

"Дорогі брати і сестри, чому ви мовчите, коли тих, хто говорить правду, хочуть притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності? Чому в Росії створюється фашистський концтабір Сатани?" - сказав священнослужитель.

Сергій також закликав писати на YouTube, у "ВКонтакте", у ФСБ, прокуратури РФ, в поліцію, в слідчий комітет з проханням притягнути до відповідальності Путіна, прем'єра РФ Михайла Мішустіна, мера Москви Сергія Собяніна і всіх, хто брав участь у впровадженні цифрової ідентифікації, біометричних документів, цифрових номерів".

27 квітня священика заборонили читати проповіді і публічно висловлюватися. В єпархії заявили, що висловлювання схиигумена Сергія не виражають їх позицію. Правоохоронці угледіли в ролику екстремізм. Матеріали перевірки скерували в прокуратуру. Крім того, YouTube заблокував відео схиигумена Сергія "Хто готує рабство в Росії" політики сервісу про "розпалювання ненависті".

Нагадаємо, раніше Олександр Габишев, який називає себе якутським шаманом, йшов до Москви "виганяти" президента Росії Володимира Путіна з Кремля. Він стверджує, що Путін є породженням темних сил, яким під силу впоратися тільки шаманові. На початку червня міський суд Якутська (Якутія, Росія) призначив шаманові Габышеву, який двічі вирушав до Москви "виганяти" Путіна, примусове лікування у психдиспансері.

    Реклама на dsnews.ua