• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У РФ реєструють понад п'ять тисяч випадків COVID-19 уже восьмий день поспіль

Реклама на dsnews.ua

Число виявлених за добу випадків зараження коронавірусом у Росії виявилося максимальним із 30 липня. В країні реєструють понад 5 тисяч заразжених восьмий день поспіль

Це випливає з даних федерального оперативного штабу по боротьбі з новою інфекцією, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

Число тих, що заразилися в РФ, збільшилося на 5 504, до 1 051 874. З них уже одужали 868 107, в тому числі 5 734 — за останню добу. Частка тих, що вилікувалися після коронавірусу, досягла 82,5%.

За добу в РФ зареєстрували 102 смерті через коронавірус, усього— 18 365. Ці дані, проте, не є повними та не враховують уже представлену владою уточнену статистику по смертності за попередні місяці.

Кількість пацієнтів, які продовжують лікування в даний момент, знову скоротилася — до 165 402. Зараз у Росії хворіють 15,7% інфікованих, випливає з підрахунків ТАСС.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Росії Володимир Путін повідомив, що першу в світі вакцину від коронавірусу зареєстровано в РФ. За словами російського лідера, щеплення цією вакциною зробила одна з його дочок.

Пізніше лідер ЛДПР Володимир Жириновський зробив собі щеплення російською вакциною від коронавірусу. Також відомо про вакцинацію мера Москви Сергія Собяніна.

    Реклама на dsnews.ua