• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У РФ вже переміг? Путін на форумі в Давосі закликав світ допомогти Африці боротися з коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін закликав світ допомогти Африці боротися з коронавірусом

Про це він сказав в середу, 27 січня, в ході свого виступу на «давоському тижні», передає "ДС" із посиланням на Известия.

«Треба об'єднувати, координувати зусилля всього світу в поширенні і підвищенні доступності ... необхідних зараз вакцин від коронавірусу. Надати потрібно допомогу тим державам, які потребують підтримки, в тому числі африканським», — заявив Путін.

Крім того, глава держави спрогнозував, що пандемія коронавірусу може затягнутися, оскільки вона не має кордонів, і всім необхідно винести уроки з ситуації, що склалася, і запропонувати заходи, що підвищують ефективність системи моніторингу виникнення таких захворювань у світі.

«Давоський тиждень» проходить у дистанційному режимі з 25 по 29 січня. Зустріч присвячено темі «Велике перезавантаження». Участь у дискусії візьмуть глави держав і урядів, політики і вчені, лідери світового бізнесу з десятків країн.

Відзначимо, що в Росії за останню добу виявили 17 741 нових випадків зараження коронавірусом. Востаннє близьке до цього число хворих було 29 жовтня. Відтоді число випадків по країні неухильно зростало. Останні три дні щодня виявляється число захворювань скорочується в середньому на тисячу.

Нагадаємо, в середині січня Путін дав старт масовій вакцинації від коронавірусу в РФ.

    Реклама на dsnews.ua