• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У РФ жителі села прогнали медичний вертоліт, який прилетів за пацієнтом із COVID-19: Поширює заразу

У Ханти-Мансійському районі Росії неадекватно налаштовані жителі села Селіярово прогнали санітарний вертоліт, який прилетів забирати пацієнта з COVID-19. Вони звинуватили медиків у тому, що якраз вони й прилетіли, щоби завезти в селище вірус

Ілюстрація
Ілюстрація
Реклама на dsnews.ua

Лікарі кажуть, що через агресивні дії місцевих жителів вони змушені були поміняти місце, звідки забрати хворого, передає "ДС" із посиланням на Znak.

Відео поширив у TikTok користувач під ніком @ bektime85. Наразі користувач недоступний, проте ролик розійшовся соцмережами. На кадрах, зроблених увечері 1 липня, видно, як на спеціально обладнаному посадковому майданчику санітарний вертоліт із працюючим двигуном, а також вивантаженим спеціалізованим боксом для перевезення коронавірусних хворих, очікує пацієнта.

Все це помітили місцеві жителі, які під'їхали декількома машинами. Один із них, що вів зйомку на телефон, у грубій нецензурній формі цікавиться, що відбувається. Двоє лікарів, одягнених у захисні костюми, намагаються пояснити чоловікові, що прилетіли за пацієнтом. У результаті агресивних дій "оператора" лікарі були змушені завантажити порожній бокс назад до вертольота і піднятися в повітря. Чоловік кричить їм услід, аби вони забирали "свою заразу на**й і відлітали".

Інші жителі села підтримали чоловіка в тому, що медиків потрібно вигнати.

«Лікарі Центру медицини катастроф Югри 1 липня прилетіли за викликом до селища Селіярово забрати ковідного пацієнта, чоловіка, 1969 року народження з пневмонією. Чекали, що його підвезе медична машина на злітний майданчик, вивантажили спеціалізований короб для перевезення таких хворих. У цей момент під'їхали місцеві жителі декількома автомобілями і почали поводитись агресивно. Нашим співробітникам довелося відлетіти з цього майданчика і забрати хворого з іншого, благо воно є в селищі. Розцінюємо це як перешкоджання наданню медичної допомоги», — розповів журналістам директор центру медицини катастроф Югри Василь Костін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua