• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

В "Росатомі" не відмовляться від ядерних випробувань після НП в Архангельській області

Реклама на dsnews.ua
Корпорація "Росатом" не має наміру припиняти випробування нових зразків зброї у зв'язку з вибухом на полігоні Міноборони під Северодвінську, в результаті якого загинули 5 працівників та 2 працівника військового відомства

Про це в понеділок, 12 серпня, заявив гендиректор держкорпорації Олексій Лихачов, інформує "ДС" з посиланням на DW.

При вибуху загинули п'ятеро співробітників "Росатому" та два представника міністерства оборони РФ, повідомило агентство "Інтерфакс".

Найкращою пам'яттю для них стане наша подальша робота над новими зразками озброєнь, яка обов'язково буде доведена до кінця ", - сказав Лихачов при похованні його співробітників підприємства, повідомила прес-служба" Росатому ".

Раніше "Росатом" повідомив, що в Архангельській області проходили випробування ракети, в складі якої було радіоізотопне джерело живлення.

"Ми виконаємо завдання батьківщини, її безпека буде надійно забезпечена", - заявив Лихачов.

Нагадаємо, 8 серпня, на полігоні Міноборони під Северодвінську, поблизу селища Ненокса, стався вибух з пожежею.

В результаті вибуху на цьому військовому об'єкті в районі події спостерігається стрибок радіації. Доступ до нього закритий на один місяць. В Северодвінську, який знаходиться в 30 км від місця катастрофи, відбувся короткочасний радіоактивний стрибок: радіаційне підвищення фону було в два рази і тривало не більше години, повідомила спочатку адміністрація Северодвинск. Пізніше влада видалили це повідомлення.

    Реклама на dsnews.ua