• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Росії погрожують услід за Twitter уповільнити Facebook та Instagram

У Росії слідом за Twitter можуть уповільнити роботу та інших популярних соціальних мереж: Facebook, Instagram і YouTube

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав заступник голови Роскомнадзора Вадима Суботін, передає "ДС" sз посиланням на "Інтерфакс".

"Ми не виключаємо, якщо інші майданчики також будуть порушувати російське законодавство і не виконувати вимоги Роскомнадзора, то ми підемо так само по лінії технічній", — сказав Суботін.

За його словами, відомство одночасно з цим ініціює адміністративні процеси, пов'язані зі штрафами за невидалену забороненуінформацію в соцмережах Facebook, Instagram, YouTube і Twitter.

"Адміністративні протоколи складено — це одна лінія, це штрафи, а друга лінія — це технічні заходи, як бачите зараз по Twitter, заходи щодо уповільнення трафіку, спрямовані на примус компаній до виконання російських законів. Це паралельні процеси. І адміністративна, і технічна лінії спрямовані на примус майданчиків до виконання російських законів", — заявив Суботін.

Також Роскомнадзор, за його словами, може повністю обмежити доступ до Twitter, якщо соцмережа не виконає вимоги відомства.

Нагадаємо, 10 березня Роскомнадзор повідомив, що швидкість роботи сервісу мікроблогів Twitter уповільнено в Росії на всіх мобільних і на половині стаціонарних пристроїв, оскільки компанія систематично не виконує вимоги з видалення забороненого в РФ контенту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua