• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Росії відомого журналіста Бабченко визнали екстремістом

Реклама на dsnews.ua

У Росії відомий опозиційний журналіст, військовий кореспондент і публіцист Аркадій Бабченко був внесений в офіційний державний перелік терористів і екстремістів

Про це повідомив сам Бабченко у своєму Facebook, передає "ДС".

"Федеральна служба з фінансового моніторингу включила в 13:00 мск у свій реєстр фігурантів справ про екстремізм і тероризм журналіста Аркадія Бабченко, що емігрував з Росії. Про його кримінальне переслідування не повідомлялося; у його імені в реєстрі стоїть зірочка, яку ЗМІ пов'язували з причетністю до терористичних справ", - написав журналіст.

Від зазначив, що в червні 2020 року в міжнародний розшук у справі про заклики до тероризму з-за своїх постів у соціальних мережах також оголошували в 2015 році гендиректора кримсько-татарського телеканалу ATR Айдера Муждабаева. На цьому каналі раніше працював Бабченко.

Журналіст також нагадав, що на жителів різних регіонів Росії з-за репостов його записів в соцмережах заводилися справи про порушення ненависті (ст. 282 КК) і про закликах до екстремізму (ч. 2 ст. 280 КК).

Як повідомляла "ДС", раніше російський журналіст Аркадій Бабченко порівняв президента України Володимира Зеленського з лідером РФ Володимиром Путіним.

    Реклама на dsnews.ua