• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Росії від COVID-19 помер батько бійця UFC Хабіба Нурмагомедова

Реклама на dsnews.ua

У Дагестані (Росія) від коронавіруса помер батько і тренер відомого бійця змішаних єдиноборств Хабіба Нурмагомедова Абдулманап Нурмагомедов

Про це повідомили члени сім'ї Нурмагомедовых, передає "ДС" з посиланням на Кавказький вузол.

У травні Абдулманапа Нурмагомедова була діагностована двостороння пневмонія, він переніс операцію на серці і перебував у дуже важкому стані.

18 травня Хабіб Нурмагомедов в Instagram підтвердив, що у його батька виявили коронавірус.

25 травня Тelegram-канал Mash повідомив, що Абдулманап Нурмагомедов впав у кому.

Друзі Хабіба Нурмагомедова підтверджують інформацію про смерть його батька, повідомив на своєму Telegram-каналі дагестанський журналіст Ісрафіл Исрафилов.

Причини смерті в цих повідомленнях не уточнюються.

Свої співчуття у зв'язку зі смертю Нурмухамедова-старшого на своєму Telegram-каналі приніс і глава Чечні Рамзан Кадиров.

Російський Forbes уточнює, що 18 червня другий тренер Нурмагомедова Хав'єр Мендес говорив, що Абдулманап Нурмагомедов вилікувався від COVID-19 і йде на поправку, його стан поліпшується.

Хабіб Нурмагомедов про смерть батька не заявляв і ніяк не коментував.

Під керівництвом батька Хабіб став чемпіоном UFC у легкій вазі, у 2009-2010 роках ставав чемпіоном Росії і світу з бойового самбо. У 2020 році Forbes оцінив дохід бійця в $16,5 млн. Нурмагомедов другий рік поспіль займає перше місце в рейтингу 40 найуспішніших зірок Росії до 40 років.

Тренеру було 57 років.

    Реклама на dsnews.ua