• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Росії відкрили меморіальні дошки на честь диктаторів КНДР

На честь візитів лідерів КНДР Кім Чен Ина і його батька Кім Чен Іра в російський Владивосток на будівлі залізничного вокзалу міста відкрили пам'ятні дошки

Кім Чен Ин
Кім Чен Ин / AP
Реклама на dsnews.ua

На памʼятних дошках вказані дати, коли північнокорейські лідери зупинялися на залізничному вокзалі Владивостока: 23 і 24 серпня 2002 року — Кім Чен Ір, 24 і 26 квітня 2019 року — Кім Чен Ин, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс.

В урочистій церемонії брали участь представники генконсульства КНДР у Владивостоці, уряду Приморського краю і адміністрації Владивостока.

Заступник голови уряду Приморʼя Костянтин Шестаков нагадав, що регіону неодноразово випадала честь і відповідальність зустрічати керівників КНДР. Він також висловив надію на активний розвиток двосторонніх відносин.

25 квітня Кім Чен Ин 2019 вперше зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним. Переговори проходили у Владивостоці в одному з корпусів Далекосхідного федерального університету на острові Російський.

У червні 2019 року на території заміського комплексу "Лісова заїмка" була відкрита памʼятна дошка на честь візиту до Владивостока Кім Чен Ина і його зустрічі з Путіним. Ця памʼятна табличка встановлена навпроти іншої меморіальної дошки, яка зʼявилася кілька років тому на честь візиту попереднього північнокорейського лідера Кім Чен Іра влітку 2002 року.

Нагадаємо, в травні 2020 року Володимира Путін нагородив північнокорейського диктатора Кім Чен Ина ювілейною медаллю на честь перемоги у ВВВ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua