• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Росії запропонували повернути п'ятирічки, щоб дати людям упевненість у майбутньому: реакція соцмереж

Народний артист Росії Дмитро Пєвцов закликав повернути в економіку практику радянських п'ятирічок

Дмитро Пєвцов
Дмитро Пєвцов
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам, передає "ДС" із посиланням на Ленту.ру.

«Коли зламали Радянський Союз, нас переконали, що ринок — це добре. Ринок, мовляв, сам себе регулює. Тільки забули попередити, що ця "регулювання" від кризи до кризи сильно відбивається на простій людині. І поки деякі багатіють, більшість людей просто убожіє. Населення не розуміє, що буде в майбутньому», — заявив Пєвцов.

На думку актора театру і кіно, ринкова система недосконала без планування і регулювання з боку держави. Пєвцов підкреслив, що уряду Росії необхідно «задуматися про людей і перейти до зрозумілого і відкритого планування».

«Повернути п'ятирічки і забезпечити чітку комунікацію влади з населенням — озвучувати плани і звітувати про результати», — запропонував артист.

Соцмережі шоковані пропозицією актора і задаються питанням про осудність 57-річного чоловіка.

"Так ось, виявляється, чого людям не вистачає для впевненості в завтрашньому дні. Не стійкої фінансової системи, не чесних виборів, не гідних зарплат, а п'ятирічок!", "А у вас за графіком розстріл", "Чистий і незатьмарений мозок", "Політруків повернули, скоро і до пʼятирічок дійде, а там і залізна завіса", "Він, здається, спивається", "Що може актор знати про п'ятирічки?" — пишуть користувачі мережі.

Відзначимо, в Радянському Союзі "п'ятирічками" називали економічні плани, що передбачали швидкий розвиток економіки СРСР. Розроблялися централізовано в загальнонаціональному масштабі спеціально створеним державним органом (Держплан СРСР) під керівництвом КПРС. Усього було 13 п'ятирічних планів. Останній, тринадцятий п'ятирічний план був розрахований на період із 1991 по 1995 рік і не був виконаний через розпад Радянського Союзу в 1991 році і перехід до ринкової децентралізованої економіки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua