• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Росії школярів змушують переказувати новини Першого каналу

Реклама на dsnews.ua
У школах Краснодарського краю Росії тепер будуть проводитися інформаційні п'ятихвилинки

На думку кубанських чиновників з міністерства освіти, науки, молодіжної політики, дана міра дозволить підвищити ефективність цивільно-патріотичного виховання", пише "ДС" з посиланням на "Голос Кубані".

Тому 1 вересня 2017 року всім освітнім організаціям Краснодарського краю рекомендовано щотижня на першому уроці проводити у всіх шкільних класах інформаційні п'ятихвилинки.

Директор школи №5, депутат Туапсинського міської ради від "Єдиної Росії" Ігор Іванніков один з перших прокоментував дану ініціативу.

У своєму інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" він розповів, що інформаційні п'ятихвилинки, в тому числі, будуть присвячені політичним подіям. За його словами, нововведення торкнеться учнів усіх класів. Іванніков вважає, що така робота не буде заважати освітнього процесу.

Раніше в соціальних мережах батьки писали, що в середній загальноосвітній школі №5 міста Туапсе, де депутат-єдинорос виконує обов'язки директора, під час інформаційних п'ятихвилинок діти повинні розповідати про побачене в неділю на Першому каналі.

    Реклама на dsnews.ua