• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Росії повідомили про падіння видобутку нафти до десятирічного мінімуму

Реклама на dsnews.ua

Обсяг видобутку сирої нафти і конденсату у Російській Федерації протягом 2020 року впав на 8,6% в порівнянні з 2019-м і склав 512,68 млн тонн

Про це свідчать дані структури міністерства енергетики країни, передає "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

Зазначається, що цей показник став мінімальним за останні 9 років і наблизився до десятирічного мінімуму — в 2010 році він склав 512,3 млн. Обсяг видобутку газу за минулий рік знизився на 6,2%

"Видобуток скоротили в минулому році всі великі учасники нафтового ринку. Середньодобовий показник зафіксовано на рівні 10,27 млн барелів з урахуванням поправки на високосний рік", — вказано у повідомленні.

При цьому, за даними Bloomberg, 2019 року Росія встановила рекорд за обсягами видобутку нафти за весь пострадянський період — 568 млн тонн нафти і конденсату. Середньодобовий видобуток тоді склала 11,25 млн барелів на добу. Такий показник був досягнутий незважаючи на угоди з Організацією країн — експортерів нафти щодо скорочення видобутку.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що країна нібито починає злазити з нафтогазової голки — 70% бюджету вже формуються не за рахунок нафтогазових доходів.

    Реклама на dsnews.ua