• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Росії строковики поскаржилися на примусову вакцинацію від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У Ленінградській області Росії службовці у військовій частині № 72152 розповіли родичам про примусову вакцинацію від коронавірусу

Інформацію опублікували в групі «Комітет солдатських матерів Росії» у «ВКонтакте», передає "ДС" із посиланням на Znak.

«Куди звертатися? Це свавілля! Що значить "Ви прийняли присягу. Виконуйте наказ! Робити вакцинацію"? Вони що, піддослідні кролики?» — пише одна з учасниць групи.

«Мій син служить там же. <...> Ситуація така ж. Ніхто хлопців не спостерігає після щеплення», — відповідає їй інша користувачка.

Обидві стверджують, що їхні сини не підписували ніяких паперів.

Про інцидент також розповіли в групі організації «Солдатські матері Санкт-Петербургу». У розмові з кореспондентом Znak правозахисники уточнили, що конкретно в цьому випадку за допомогою до них не зверталися. За словами представника «Солдатських матерів», йому відомі схожі ситуації, коли строковиків змушували підписувати згоду на вакцинацію або, навпаки, не давали оформити відмову.

Журналістам вдалося додзвонитися до військової частини, про яку йдеться. Там коментувати інформацію відмовилися і кинули слухавку. У пресслужбі Західного військового округу на дзвінок журналістів видання не відповіли.

Нагадування, що РФ уже давно тестує свою вакцину на жителях Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua