• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Росії суд примусово відправив якутського шамана Габишева до психлікарні

Реклама на dsnews.ua
Міський суд Якутська (Якутія, Росія) призначив шаманові Олександру Габышеву, який двічі вирушав до Москви "виганяти" президента РФ Володимира Путіна з Кремля, примусове лікування у психдиспансері

Про це повідомив адвокат Олексій Прянишников, передає "ДС" з посиланням на МБХ-Медіа.

Зазначається, що суд не встановив термін госпіталізації, а позов про примусової госпіталізації подав в суд сам диспансер.

Прянишников розповів, що замість медичного опису діагнозу там написано, що Габишев страждає "переоцінкою власної особистості". Це обґрунтовується твердженням, що він висловлював ідеї "нашкодити уряду і повалити Путіна, так як той є демоном і Антихристом" і "закликав до повалення законно обраної влади".

Прянишников додав, що у позовній заяві йдеться, що з 12 по 29 травня Габишев проходив в цьому диспансері "добровільне лікування". Але там же говориться, що туди його доставили співробітники поліції, що виключає добровільну госпіталізації.

Нагадаємо, Олександр Габишев, який називає себе якутським шаманом, йшов до Москви "виганяти" президента Росії Володимира Путіна з Кремля. Він стверджує, що Путін є породженням темних сил, яким під силу впоратися тільки шаманові.

    Реклама на dsnews.ua