• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Росії трактором розчавили 40 тонн бельгійських груш

Реклама на dsnews.ua
Груші були ввезені з фітосанітарними сертифікатами, виданими в Казахстані

У Челябінській області знищили сорок тонн потрапляють під російські санкції бельгійських груш, завезених з Казахстану, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби Россільгоспнагляду.

Відзначається, що свіжі груші, виробництва Бельгії, загальною вагою 40 тонн, були ввезені з фітосанітарними сертифікатами, виданими в Казахстані.

"За документами, які супроводжують даний підкарантинний вантаж, країною походження даних партій підкарантинної продукції була вказана Сербія. В ході огляду вантажу виявлені ящики з маркуванням, так само зі слідами зірваних оригінальних етикеток, частковим і повним присутністю первинних етикеток, що дозволяють з точністю встановити, що походження даної продукції є країна ЄС - Бельгія", - йдеться в повідомленні.

"Відповідно до Указу Президента Російської Федерації від 22 липня 2015 р. № 391 "Про спеціальні економічні заходи, що застосовуються в цілях забезпечення безпеки Російської Федерації" дана подкарантинная продукція була вилучена і знищена 30 грудня 2015р механічним методом (розчавлення трактором) з подальшим захороненням на полігоні Увельского утилізаційного заводу (Челябінська область, сел. Увельский)", - доповнили в Россільгоспнагляді.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua