• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Росії замість "дідів на паличці" вулицями тягали "Путіна" (ФОТО)

У місті Вихорівка Іркутської області Росії школярі, що перебувають у русі "Юнармія", 6 травня пройшли ходою з портретами президента Володимира Путіна і цитатами його висловлювань

Реклама на dsnews.ua

Відповідні фото опублікувала Тайга_інфо, передає "ДС".

Хода стало частиною проєкту «Однією ми пов'язані долею», приуроченого до Дня Георгія Побідоносця, пояснив виданню начальник регіонального штабу «Юнармії» Олександр Старухін.

«[Проєкт] включає в себе кілька етапів: науково-практична конференція, захист патріотичних куточків, костюмована хода, відкриття вахти пам'яті біля посту №1. Костюмована хода представлена різними епохами, в тому числі епохою Путіна», — розповів Старухін.

Судячи з фото заходу, в ньому взяли участь десятки школярів у формі «Юнармії». Частина з них тримають у руках портрети Путіна. За словами Старухіна, в ході також брали участь силовики, козаки і вихованці дитячих садів.

Наразі в Іркутській області заборонено масові заходи через ситуацію з коронавірусом.

Як повідомляла "ДС", в Росії говорять, що парад на честь річниці перемоги у Другій світовій війні в цьому році точно буде. Також там проведуть щорічну акцію "Безсмертний полк": усіх охочих запрошують прийти зі заздалегідь заготовленим транспарантом і фотографією свого родича.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua