• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Росії за 1,6 млрд руб. будуть робити з людей патріотів

Реклама на dsnews.ua
Програма спрямована на вирішення різних завдань 58

Російська влада планує в найближчі п'ять років витратити 1,6 млрд рублів на патріотичне виховання населення, 1,57 млрд рублів буде виділено на ці цілі з держбюджету, передає "ДС" з посиланням на Російську службу Бі-Бі-Сі.

Зазначається, що такі суми передбачені затвердженою урядом програмою "Патріотичне виховання громадян РФ на 2016-2020 роки".

У 2016 році на фінансування програми буде виділено 290 млн рублів з бюджету і ще 15,5 млн з позабюджетних фондів. У наступні роки щорічне фінансування програми, як передбачається, буде зростати.

Згідно з документом, влада сподівається прищепити населенню почуття вірності Батьківщині і готовність захищати інтереси Батьківщини.

У підрозділі "Завдання Програми" зазначено, що вона спрямована на вирішення 58 різних завдань, таких як "сприяння зміцненню і розвитку загальнонаціонального свідомості" та "формування у молоді морально психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни".

З 2001 по 2015 роки російська влада реалізовані вже три програми патріотичного виховання населення. У Росії за останні роки відкрито близько 2 тисяч оборонно-спортивних таборів для молоді, а також 22 тисячі різних патріотичних клубів і центрів.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua