• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Росії заочно заарештували за "екстремізм" прес-секретаря "Правого сектору"

Реклама на dsnews.ua
Суд у Росії заочно заарештував керівника прес-служби "Правого сектора" Артема Скоропадського

Про це повідомила офіційний представник Слідчого комітету РФ Світлана Петренко, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Вона пояснила, що також заочно заарештовано ще два громадянина РФ, причетних до діяльності "Правого сектора". Петренко додала, що всі вони оголошені в міжнародний розшук.

"За клопотанням слідства судом заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту відносно громадян Російської Федерації Ігоря Чудінова, Георгія Стоцького і Артема Скоропадського", - сказала вона.

У СК РФ заявили, що Скоропадський "систематично виступає в ЗМІ та в мережі інтернет, а також на різних суспільно-масових заходах з пропагандою злочинної ідеології зазначеної організації, закликами однодумців до вступу в неї й участі у вчиненні злочинів екстремістської спрямованості".

"За даними слідства, Чудінов, перебуваючи на посаді заступника командира одного з бойових структурних підрозділів українського добровольчого корпусу "Правий сектор", брав активну участь у бойових діях проти мирного населення самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", - заявила Петренко.

За її словами, "Стоцький, будучи активістом "Правого сектора", систематично брав участь у мітингах, ходах і інших суспільно-масових заходах" організації і пропагував в інтернеті її ідеологію.

    Реклама на dsnews.ua