• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Росії заявили про завершення розслідування вбивства Нємцова

Реклама на dsnews.ua
Найближчим часом потерпілі, обвинувачені та їх захисники знайомляться з матеріалами справи

Слідство оголосило про завершення розслідування вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова. Про це заявив адвокат одного з обвинувачених Муса Хадисів, повідомляє "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Буквально щойно мені зателефонували з слідчого комітету і сказали, що розслідування справи закінчено, найближчим часом ми приступимо до ознайомлення з матеріалами справи", - сказав адвокат.

Як зазначається, після того, як потерпілі, обвинувачені та їх захисники знайомляться з матеріалами справи, її буде передано спочатку в прокуратуру, а потім до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, 20 січня 2016 року в Следкоме РФ заявили про розкриття убийства Бориса Нємцова, який був убитий в ніч на 28 лютого 2015 року на Великому Москворецком мосту. Звинувачення в організації вбивства опозиціонера були пред'явлені Руслану Мухудинову.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 18 листопада 2015 року СК РФ заявив, що Мухудинов нелегально залишив Росію за чужими документами. Пізніше повідомлялося, що слідство у РФ не знайшло політики у вбивстві Нємцова.

    Реклама на dsnews.ua