• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Санкт-Петербурзі протестували проти російської агресії (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Близько 50 чоловік вийшли з плакатами на підтримку моряків, захоплених під час атаки на українські катера в Керченській протоці

Під час пікетування одна агресивна жінка напала на активіста і порвала плакат, передає "ДС" з посиланням на Російську службу Радіо Свобода.

Щоб постояти з плакатами, зробленими по слідах акта російської агресії в Керченській протоці, на Невський проспект прийшло близько 50 чоловік. Організатор пікетів, активістка петербурзької демократичної організації "Солідарність" Ольга Смирнова вважає, що захоплення українських моряків - це чергова спроба Росії збільшити зону окупації українських територій. Учасники пікетів зажадали звільнити і повернути на батьківщину українських моряків, повернути Україні її захоплене майно, припинити морську блокаду портів України в Азовському морі і покарати винних у захопленні українських кораблів.

Учасники акції вимагають, щоб українським морякам було присвоєно статус військовополонених, але їх судять як цивільних осіб, які вчинили кримінальний злочин.

Активісти висловлювали обурення діями російських військових, які відкрили вогонь по українським судам, не представляли загрозу Росії.

Під час пікетування одна агресивна жінка напала на активіста і порвала плакат. З міркувань безпеки активісти не розтягувалися по Невському проспекту, а змінювали один одного з різними плакатами.

Замість однієї години пікети тривали близько 3 годин.

    Реклама на dsnews.ua