• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Сенаті США звинуватили Facebook у приховуванні шкоди від Instagram для дітей

Компанія Facebook провела дослідження, під час яких з'ясувалося, що Instagram негативно впливає на дітей і підлітків. Однак в Fb приховали цю інформацію від громадськості

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив виданню The New York Times американський сенатор Річард Блюменталь, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Компанія приховувала власні дослідження щодо залежності й токсичного впливу своєї продукції. Вона намагалася обдурити громадськість і нас в конгресі щодо того, що їй відомо, і використовувала дитячу вразливість в якості зброї проти самих дітей", — заявив сенатор Річард Блюменталь.

У відповідності з розслідуванням WSJ, фотоблог може вплинути на розвиток психічних розладів у дівчаток-підлітків і сприяти розвитку анорексії, або ж появі суїцидальних думок. Зокрема, Instagram викликав почуття неповноцінності у близько 40% молодих людей у віці до 22 років.

"Вона (компанія — ред.) вибрала зростання (фінансове) замість психічного здоров'я і добробуту дітей, жадібність замість того, щоб запобігти стражданням дітей", — додав Блюменталь.

Як повідомляла "ДС", за даними ЗМІ, в компанії Facebook є так званий "секретний список" привілейованих користувачів, яким дозволено порушувати правила поведінки в соцмережі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua