• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

У Швеції довкола міністерки розгорівся скандал через фото із нацистським жестом

Нового міністра державного управління Швеції Іду Каркіайнен жорстко критикують на Батьківщині після публікації у ЗМІ старої світлини, де вона витягує праву руку вгору

Sören Andersson/TT
Реклама на dsnews.ua

На фото, вперше опублікованому правопопулістським сайтом Nyheter Idag, 15-16-річна Каркіайнен сидить на кухонному столі у квартирі, яку вона ділила зі своїм хлопцем, який тепер є її партнером, передає "ДС" з посиланням на Local.

ЇЇ підняту правицю на цій світлині інтерпретували як нацистське вітання.

"Я не пам’ятаю, щоб робила такий жест. Я розумію, як це виглядає, але я ніколи не робила нічого такого, щоб висловити співчуття мерзенній ідеології нацизму. Якщо я й зробила щось, то це було зроблено іронічно або як не надто вдала спроба висміяти цю ідеологію" – зазначила Каркіайнен.

Голова нового уряду Магдалена Андерссон зазначила, що вона говорила про це з Каркіайнен, й "цілком упевнена, що це не те, що відображає її цінності". Втім, Андерссон охарактеризувала такий жест як "вкрай недоречний".

Нагадаємо, 29 листопада парламент Швеції вдруге затвердив Магдалену Андерссон на посаді голови уряду після того, як вона минулого тижня, за декілька годин після першого призначення подала у відставку з цієї посади

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua