• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В США готуються до ядерних випробувань: Сенат виділить $10 млн

Реклама на dsnews.ua
Комітет Сенату США зі збройних сил схвалив виділення 10 мільйонів доларів на підготовку до проведення ядерних випробувань

Так, Комітет схвалив поправку до проекту оборонного бюджету на наступний фінансовий рік, яка дозволяє скоротити час, необхідний для проведення ядерного випробування, передає "ДС" з посиланням на The Hill.

Як зазначається в тексті поправки, запропонованої сенатором-республіканцем Томом Коттоном ініціатива надасть принаймні 10 мільйонів доларів для реалізації проектів, пов'язаних із скороченням часу, який потрібен для проведення ядерного випробування по необхідності".

Керівник американської Асоціації з контролю над озброєннями Деріл Кімболл назвав можливість проведення ядерного випробування "повною нісенітницею".

За його словами, це може спровокувати ядерні випробування з боку інших держав і викликати нову гонку ядерних озброєнь, в якій кожен опиниться в програші.

Укрінформ нагадує, що раніше чиновники адміністрації Трампа під час наради з національної безпеки поставили питання про можливе відновлення ядерних випробувань в США після їх згортання в 1992 році.

Пізніше помічник глави Пентагону Дрю Уолтер заявив, що США зможуть провести ядерне випробування протягом кількох місяців, якщо буде відповідний наказ від Трампа.

За його словами, у штаті Невада є місце, де можна провести підземні ядерні випробування.

    Реклама на dsnews.ua