• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У США мають намір вакцинувати від коронавірусу 28 млн дітей

Адміністрація президента США оприлюднила план вакцинації від коронавірусної хвороби щонайменше 28 млн дітей у віці від 5 до 11 років

Реклама на dsnews.ua

Документ надали в Білому домі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Адміністрація закупила достатню кількість вакцин для вакцинації 28 мільйонів дітей віком від 5 до 11 років", — відзначили в Білому домі.

Компанії Pfizer і Biontech подали запит регуляторам США для схвалення розробленої ними вакцини від коронавірусу для дітей від 5 до 11 років ще 7 жовтня. Реалізація програми щеплень почнеться після офіційного прийняття позитивного рішення про вакцинацію. При цьому наголошується, що незалежні дорадчі органи регуляторів FDA і CDC заплановані на 26 жовтня і 2-3 листопада відповідно.

Застосовуватися буде вакцина Pfizer/BioNTech. У разі його прийняття, для малолітніх дітей буде використовуватися доза і суміш, спеціально розроблені для цієї вікової групи. Крім того, вакцина буде поставлятися з усіма допоміжними матеріалами, необхідними для обслуговування дітей, включаючи маленькими голками.

Як повідомляла "ДС", Міністерство охорони здоров'я України має намір почати вакцинацію від коронавірусної інфекції дітей у віці від 14 років.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua