• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У США прийняли закон про санкції у відповідь на кібератаки

Реклама на dsnews.ua
Палата представників США прийняла законопроект, що дозволяє вводити санкції проти виконавців і замовників кібератак

Про це йдеться в заяві Комітету Палати представників з питань закордонних справ, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Підтриманий обома партіями законодавчий акт, зокрема, захищає нашу економіку, вибори і критичну інфраструктуру від заохочувальною державами шкідливої комп'ютерної активності.

Законопроект створює законодавчі рамки дій щодо стримування і реагування на майбутні кібератаки проти США", - підкреслили в Комітеті.

"Новий законопроект вимагає від президента формувати списки небезпечних в кібернетичному просторі діячів, відповідальних за кібернетичні дії, які становлять загрозу для національної безпеки, закордонних справ, економічного здоров'я або фінансової стабільності США", - розповів голова Комітету Ед Ройс.

"На практиці це оформить давню неофіційну політику США щодо визначення шкідливих учасників кіберпростору.

Більш того, законопроект потребує від президента накладати санкції на підставі наявного у нього списку на всіх небезпечних учасників кіберпростору", - пояснив він.

Щоб законопроект набув чинності, його має схвалити Сенат США.
Нагадаємо, раніше мін'юст звинуватив США у втручанні в американські президентські вибори 2016 року 12 співробітників російських спецслужб. У відомстві стверджують, що росіяни брали участь у зломі комп'ютерів Національного комітету демократичної партії США, а також кібератаці на штаб передвиборчої кампанії кандидата від демократів Хілларі Клінтон.

    Реклама на dsnews.ua