• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У США суд допустив конгресменів до таємниць "російського кейса" Мюллера

Реклама на dsnews.ua
Апеляційний суд округу Колумбія дозволив членам Палати представників США доступ до засекречених матеріалів розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера втручання Росії у вибори-2016

Про це повідомляє американський телеканал CNN, передає "ДС".

"Палата представників виграла справу про доступ до засекречених матеріалів справи журі присяжних, зібраними в ході розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, а також до заретушованою цитат у доповіді Мюллера", - сказано в повідомленні.

Також вказується, що голова колегії суддів окружного суду "жорстоко розкритикував аргументи Міністерства юстиції щодо збереження на матеріалах Мюллера грифа "секретно".

Міністерство юстиції може оскаржити рішення у Верховному Суді або в апеляційному суді у Вашингтоні.

Як писала "ДС", 30 жовтня 2019 року Апеляційний суд США заблокував передачу Палаті представників повній версії доповіді спеціального прокурора Роберта Мюллера.

Генпрокурор США Вільям Бар заблокував для публікації чотири категорії даних з 448-сторінкової доповіді Роберта Мюллера по "російському справі".

Робер Мюллер, виступаючи в Конгресі США, заявив, що президент Дональд Трамп не виправданий, а йому звинувачення можна висунути вже після завершення президентської каденції.

    Реклама на dsnews.ua