• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У США в зоопарку виявили спалах коронавірусу серед горил

В США в зоопарку Атланти COVID-19 підхопили, щонайменше, 13 горил. Вірус передав їм вакцинований доглядальник

Реклама на dsnews.ua

Ветеринарна лабораторія Університету Джорджії дала позитивні результати тестів горил із зоопарку Атланти на коронавірус, передає "ДС" з посиланням на Associated Press.

Зараз у зоопарку очікують підтвердження тестів на коронавірус від Національної лабораторії ветеринарної служби в Еймсі, штат Айова.

Серед хворих коронавірусом горил виявився і найстарший житель зоопарку - 60-річний самець Оззі.

Співробітники зоопарку кажуть, що спочатку помітили кашель у тварин, нежить і зміни апетиту.

Передбачається, що вірус передав тваринам безсимптомний співробітник зоопарку, який доглядав за горилами. Співробітник був повністю вакцинований і одягнений в захисне спорядження, таке як маска й рукавички.

У зоопарку стверджують, що немає ніяких доказів того, що горили можуть передавати вірус людям — відвідувачі знаходяться занадто далеко, щоб заразитися від горил.

"Ми дуже стурбовані цими зараженнями, особливо з урахуванням того, що наші протоколи безпеки при роботі з людиноподібними мавпами та іншими сприйнятливими видами тварин, надзвичайно суворі і протягом всієї пандемії", — заявили в зоопарку.

Нагадаємо, в липні в зоопарку міста Окленд (Каліфорнія, США) в рамках експерименту почали вакцинувати від коронавірусу тварин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua