• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В США вперше в історії адміралом стала трансгендерна особа

Помічниця міністра охорони здоров'я США Рейчел Левін стала першою в історії країни відкритою трансгендерною особою, яка вшанувалася звання чотиризіркового офіцера

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі американського телеканалу NBC News, передає "ДС".

Тепер вона є першим офіцером-трансгендером в будь-якій з восьми силових структур країни, включно з армією, флотом і військово-повітряними силами.

"Це знаменна подія, і для мене велика честь грати цю роль через вплив, який я можу надати, і її історичний характер. Я стою на плечах ЛГБТК+ людей, які були до мене, як публічних, так і непублічних. Нехай це сьогоднішнє призначення стане першим з багатьох, які ще належить зробити, адже ми створюємо більш різноманітне й інклюзивне майбутнє", — заявила Левін під час промови.

Левін – педіатр, яка раніше працювала секретарем охорони здоров’я Пенсильванії, керувала питаннями боротьби з опіоїдною епідемією, материнської смертності та імунізації неповнолітніх в регіоні. Як випускниця Гарвардського коледжу і Медичної школи Тулейна, вона писала наукові роботи про медичну марихуану і педіатричну медицину.

Офіцерський корпус охорони здоров’я США, який вона очолила, нараховує 6 тисяч людей. Цей орган реагує на кризи в галузі охорони здоров’я від імені федерального уряду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua