• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У столичному регіоні Індії закрили половину вугільних електростанцій: названо причину

Влада Індії закрила шість вугільних електростанцій біля Нью-Делі, намагаючись зменшити забруднення повітря в столичному регіоні, яке останнім часом набуло загрозливих масштабів

Індія зіткнулася з енергетичною кризою
Індія зіткнулася з енергетичною кризою
Реклама на dsnews.ua

З 11 вугільних електростанцій, розташованих у радіусі 300 км від Нью-Делі, тільки п'ять залишаться в експлуатації, а решта будуть закритими до 30 листопада відповідно до наказу Комісії з управління якістю повітря, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

До столичного регіону входять міста зі штатів Хар'яна, Пенджаб і Уттар-Прадеш, а також столиця Нью-Делі.

У разі нестачі електроенергії в цей період комісія звернулася до уряду з проханням забезпечити адекватне енергопостачання від електростанцій, розташованих за межами 300-кілометрового радіусу від столиці.

У жовтні Індія зіткнулася з енергетичною кризою на тлі гострої нестачі вугілля, при цьому запаси більше ніж на половині зі 135 електростанцій країни знизилися до небезпечно низького рівня. Країна приділяла пріоритетну увагу постачанням вугілля в енергетичний сектор, що серйозно вплинуло на роботу багатьох малих підприємств, особливо в Північній Індії.

Згідно з наказом комісії, усі галузі в столичному регіоні, що мають доступ до газопостачання, зобов'язані перейти з вугілля на газ, інакше їхню роботу буде зупинено.

Також заборонено в'їзд до Нью-Делі вантажних автомобілів, які перевозять неосновні товари, та припинено будівництво й роботи зі знесення будинків у столичному регіоні до 21 листопада.

Школи, коледжі та інші навчальні заклади в цьому районі будуть закриті до подальшого повідомлення. Щонайменше 50% державних службовців мають працювати з дому до 21 листопада. При цьому приватні компанії закликали наслідувати їхній приклад.

Тимчасові обмеження було накладено після попередження метеорологічного департаменту Індії про те, що небезпечне забруднення повітря може зберігатися протягом тривалого періоду, оскільки в регіоні може спостерігатися зниження температури та швидкості вітру в наступні кілька днів.

Як писала "ДС", у жовтні сильні зливи спричинили розлив річок на півдні Індії, є загиблі внаслідок масштабних повеней.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua