• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Протягом тижня ціни на нафту впали на 7%

Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з оголошенням саудівської нафтової компанії Saudi Aramco про зниження цін на всі сорти нафти для покупців з США і Азії "чорне золото" почало дешевшати у понеділок, 7 вересня

Вартість листопадових фʼючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:10 за київським часом становить 42,2 долара за барель, що на 0,46 долара (1,08%) нижче ціни на закриття попередньої сесії, передає "ДС" зі посиланням на Економічну правду.

Вартість листопадових фʼючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures о 8:10 за київським часом становить 42,2 долара за барель, що на 0,46 долара (1,08%) нижче ціни на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів в пʼятницю ці контракти подешевшали на 1,41 долара (3,2%).

Фʼючерси на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі становлять 39,26 долара за барель, що на 0,51 долара (1,28%) нижче рівня попередньої сесії. У пʼятницю вартість цих контрактів зменшилася на 1,6 долара (3,9%).

За підсумками минулого тижня Brent подешевшала на 6,9% — максимальними темпами за три місяці, WTI — на 7,5% на тлі сумнівів експертів в стійкості попиту на нафту в умовах триваючого зростання захворюваності в ряді країн, у тому числі, в США та Індії, пише Bloomberg.

Ціни обох марок на закриття ринку в пʼятницю були мінімальними з 9 липня.

Нагадаємо, у серпні глава "Роснєфті" Ігор Сєчін вручив президентові Росії Володимиру Путіну пляшку нафти, видобутої на новому проєкті "Схід Ойл".

На питання Путіна «Як на Близькому Сході?» глава «Роснєфті» відповів, що ця нафта навіть краща за близькосхідну.

    Реклама на dsnews.ua