• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"В Україні у вас є добрі друзі і союзники", — Порошенко привітав Байдена з перемогою на виборах

Реклама на dsnews.ua

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко привітав Джо Байдена з обранням на пост президента Сполучених Штатів.

Про це йдеться в повідомленні Петра Порошенка в Facebook, передає "ДС".

"Мої найтепліші вітання Джо Байдена — бійцеві, державнику і новообраному президенту США! Це була вражаюча, хоча і жорстка кампанія, яку обидва кандидати зробили чарівною і інтригуючою на кожному кроці. Це і є демократія. І це той приклад, який ми слідуємо в Україна, незважаючи на екзистенційні виклики, яким ми протистоїмо ", — зазначив Порошенко.

На його думку, Україні пощастило з президентом США, який володіє такими глибокими і особистими знаннями про нашу державу.

"Разом з жорсткою двопартійну підтримку України, ми дуже сподіваємося на віддане трансатлантичне лідерство Сполучених Штатів у інтересах Вільного світу. Знайте, що в Україні у вас є добрі друзі і союзники на цьому шляху", — додав Порошенко.

Нагадаємо, глава Демократичної партії Джо Байден заявив про обрання президентом Сполучених Штатів Америки. У свою чергу діючий глава США Дональд Трамп має намір подати в суд.

    Реклама на dsnews.ua