• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В Україну вперше доставили 2 мільйони доз вакцини Moderna (ФОТО)

Україна вперше отримала вакцину від коронавірусу американської компанії Moderna. Понад 2 млн доз вакцини надав американський уряд через глобальний механізм COVAX

Реклама на dsnews.ua

Партію розміром 2 000 040 доз COVID-вакцини доставив в Україну Дитячий фонд ООН, передає "ДС" з посиланням на ЮНІСЕФ.

Планується, що ця партія COVID-вакцини піде на щеплення мобільними бригадами організованих колективів та професійних груп попередніх етапів вакцинації.

"Наша ключова мета — захистити якнайбільше українців від COVID-19. Ми вдячні партнерам, які допомагають нам у цьому. Щодня ми збільшуємо обсяги вакцинації, щоб усі охочі мали доступ до вакцинації. Я закликаю українців, які ще не щепились, не зволікати і відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я", — заявив глава МОЗ Віктор Ляшко.

Moderna — це мРНК-вакцина, яка потребує особливих умов транспортування та зберігання. Ця вакцина потребує температури від -50°C до -15°C. Для повного курсу вакцинації цим препаратом потрібно отримати дві дози.

Нагадаємо, на початку червня США оголосили, що виділять 80 млн доз вакцини від коронавірусу іншим країнам, серед яких буде й Україна.

Вчора повідомлялось, що Сполучені Штати Америки відправили в Україну 2 млн доз вакцини проти COVID-19 виробника Moderna.

Крім того, вчора 100,8 тисячі доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca Україна отримала як гуманітарну допомогу від Румунії.

До вересня в Україну поставлять ще 9 млн доз вакцини від коронавірусу, серед яких будуть і вакцини від США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua