• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Великій Британії епідемія коронавірусу пішла на спад після введення локдауну

Реклама на dsnews.ua

Представники охорони здоров'я Великої Британії заявили, що кількість випадків коронавірусу знизилася вперше за три місяці

Про це йдеться в повідомленні агентства АР, передає "ДС".

Урядовий науково-консультативний комітет заявив, що коефіцієнт R, який позначає кількість людей, які заражають інших, вперше з середини серпня становить від 0,9 до 1,0.

Це означає, що в середньому кожні 10 чоловік з коронавірусом заражають від 9 до 10 інших. Якщо число R є меншим ніж 1, кількість нових заражень буде скорочуватися.

Втім, в країні існують регіональні відмінності. Кількість інфекцій не росте або росте в Лондоні і південно-східній Англії, але падає на північному заході і північному сході, де раніше був високий рівень інфікування.

У Великій Британії, як і в багатьох інших європейських країнах, після падіння влітку коронавірус почав набирати обертів восени.

Уряд Великої Британії ввів чотиритижневий національний карантин в Англії 5 листопада. Наступного тижня його замінять системою регіональних обмежень.

У Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії діють власні коронавірусні обмеження.

Як повідомляла "ДС", в ЗМІ з'явилася інформація, що Велика Британія до Різдва скасує спільні карантинні заходи на два тижні, для того, щоб сім'ї мали можливість відвідати родичів в країнах з підвищеним ризиком з "червоного списку" по поширенню коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua