• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Великобританії консерватори хочуть "замінити" прем'єра Джонсона, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Британські консерватори підшукують заміну чинному прем'єр-міністру Борису Джонсону. На посаду глави уряду розглядається кандидатура нинішнього міністра фінансів Ріші Сунако

Про це йдеться в повідомленні Bloomberg, передає "ДС".

Видання зазначає, що консерватори не вдоволені стратегією Джонсона в боротьбі з коронавірусом і тим, що переговори про торговельну угоду з ЄС зайшли в глухий кут. За даними Bloomberg, Сунак вже почав проводити зустрічі з депутатами, які в підсумку можуть підтримати саме його кандидатуру.

Зокрема, він почав збирати невеликі групи консерваторів у себе на сніданках в своєму офісі поруч зі штаб-квартирою Джонсона. На цих зустрічах Сунак цікавиться ситуацією на округах і відкрито критикує помилки уряду.

Один зі співрозмовників Bloomberg підкреслює, що Сунак "йде по шляху премʼєр-міністра". Видання нагадує, що саме консерватори визначать час наступних виборів і запропонують двох кандидатів, які поборються за високий пост на загальнонаціональному голосуванні партії.

Як писала "ДС", премʼєр-міністр Великобританії Борис Джонсон впевнений, що Сполучене Королівство може вийти зі складу Євросоюзу без торговельної угоди і це істотно не відібʼється на економіці країни.

    Реклама на dsnews.ua