• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У ВООЗ побоюються, що натовпи уболівальників на Євро-2020 розноситимуть коронавірус

Натовпи на футбольних стадіонах, у барах і пабах у країнах, що приймають Євро-2020, можуть сприяим зростанню захворюваності на коронавірусну хворобу в Європі

У ВООЗ вважають, що через масові заходи нова хвиля COVID-19 неминуча
У ВООЗ вважають, що через масові заходи нова хвиля COVID-19 неминуча
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Всесвітньої організації охорони здоровʼя, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

За інформацією ВООЗ, минулого тижня кількість нових випадків COVID-19 вже зросла на 10% — як вважають в організації, через натовпи у містах і послаблення соціальних обмежень.

"Нам потрібно подивитися, як люди добираються туди, чи їдуть вони у великих переповнених колонах автобусів? І коли вони залишають стадіони, чи заходять вони у переповнені бари та паби? Саме ці події викликають поширення вірусу", — заявила старша фахівчиня ВООЗ з надзвичайних ситуацій Кетрін Смолвуд.

У ВООЗ переконані, що через такі масові заходи нова хвиля захворювання неминуча, якщо футбольні фани та інші люди не будуть обачними.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеєхофер назвав рішення УЄФА дозволити великі натовпи на Євро-2020 "абсолютно безвідповідальним".

В УЄФА заявили, що заходи щодо помʼякшення наслідків у містах, які приймають матчі чемпіонату, "повністю узгоджуються з правилами, встановленими компетентними місцевими органами охорони здоровʼя".

Як писала "ДС", УЄФА вирішило анулювати частину квитків на матч ЄВРО-2020 між збірними України та Англії у Римі, щоб знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua