• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У ВООЗ відклали визнання російського "Супутника V": названо причину

Питання про схвалення російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) призупинено до початку проведення нової інспекції заводу виробника

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив журналістам заступник голови Панамериканської організації охорони здоров'я (PAHO) Жарбас Барбоса, передає "ДС" із посиланням на Коммерсант.

За його словами, процес зупинили доти, поки фахівцями не будуть проведені необхідні зміни і запрошена нова інспекція.

"Виробники вакцин повинні підтвердити, що місця, де виробляються вакцини, згодні зі стандартами належних практик виробництва. Що стосується процесу схвалення вакцини "Супутник V" для екстреного застосування, то цей процес призупинено, тому що під час інспекції однієї з фабрик, яка становить частину виробництва "Супутника V", не було виявлено, що ця фабрика згодна із застосуванням належних практик виробництва", — сказав Барбоса в ході відеоконференції з представниками PAHO.

PAHO — інтернаціональне агентство охорони здоров'я в Північній і Південній Америці, яке не володіє правом схвалення ліків, але виступає як регіональне відділення ВООЗ, має такі компетенції.

Відзначимо, що поки "Супутник V" не визнано ВООЗ, щеплені нимм люди змушені вирушати на карантин у багатьох країнах, у тому числі і в Україні.

Як повідомляла "ДС", в серпні у ВООЗ говорили, що можуть схвалити російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" до середини вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua