• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

У ВООЗ дійшли висновку, що шанс підхопити COVID-19 від безсимптомного хворого вкрай низький

Реклама на dsnews.ua
Безсимптомні пацієнти з коронавірусом дуже рідко можуть заразити інших людей

Про це заявила глава підрозділу Всесвітньої організації охорони здоров'я за новим хвороб Марія Ван Керхове, передає "ДС".

Раніше говорилося, що коронавірусна інфекція може передаватися від людини до людини навіть у тому випадку, коли у носія немає видимих симптомів. Зараз за даними ВООЗ, такий шлях поширення можливий, але вкрай рідко.

Марія Ван Керхове зазначила, що молоді й здорові люди під час хвороби можуть мати легкі симптоми коронавіруса, або зовсім їх не мати.

"Судячи за даними, які ми маємо, рідко можна зустріти людину без симптомів, який передав би вірус іншій особі. Це відбувається дуже рідко", - додала вона.

Експерт також заявила, що зараз необхідні додаткові дослідження, щоб дійсно відповісти на питання про те, чи може коронавірус широко поширюватися через безсимптомних носіїв.

"Насправді ми хочемо зосередитися на симптоматичних випадках, - додала фахівець. - Якщо б ми дійсно стежили за всіма симптоматичними випадками, виділяли б ці випадки, стежили за контактами і ізолювали б ці контакти, ми б різко скоротили (спалах, ред.)", - додала Ван Керхове.

    Реклама на dsnews.ua