• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У ВООЗ стверджують, що від COVID-вакцини в світі ніхто не помер

На сьогодні в світі не виявлено жодної смерті від вакцини від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з приводу призупинення вакцинації препаратом від AstraZeneca в деяких європейських країнах, передає "ДС".

У ВООЗ вважають, що переваги вакцини як і раніше переважують її ризики, і її слід продовжувати вводити. В організації вивчають поточні звіти про вакцину AstraZeneca, і як тільки будуть конкретні результати, їх доведуть до громадськості.

"Вакцинація від COVID-19 не знизить смертність від інших хвороб. Смертність з інших причин продовжиться, в тому числі після вакцинації, але без причинно-наслідкового зв'язку. Станом на 9 березня, було введено більше 268 млн доз вакцини проти COVID-19. На сьогодні не виявлено випадків смерті від вакцини", — додали в ВООЗ.

Нагадаємо, в січні у США лікар зробив щеплення від коронавірусу препаратом від американської фармацевтичної компанії Pfizer, після чого у нього виявили нестачу тромбоцитів і чоловік помер. У тому ж місяці в Норвегії після вакцинації від коронавірусу померли дві людини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua